Siparişim ne zaman hazır olur?

Tasarımlarımız sizlerin siparişi üzerine hazırlanır. Bu sebepten siz sipariş verdikten 15 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilir.

Ortalama kargoya verme süresi nedir?

Şu anda ortalamamız 9.2 gündür.

Bu süre tasarımın büyüklüğü, özelleştirilmesi, boyanın kuruması ve iş yoğunluğumuza göre değişmektedir. Fabrikadan çıkma tasarımlar yapmadığımız için her biri elle, özenle ve sevgiyle tasarlanıyor, haliyle bu süre de uzayabiliyor. Haftalık olarak yukarıda yazan ortalama süreyi güncelliyoruz.

Kaç günde elime ulaşır?

Kargoya verildikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde kapınızda olur. Teslim günü bulunduğunuz ile göre 1 ile 3 iş günü içerisinde değişebilir. Kadir'in Atölyesi'nden aldığınız 250 TL ve üzeri tüm tasarımların kargo bedelleri Kadir'in Atölyesi tarafından karşılanır.

Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz?

Şu anda yurtiçi satışlarımızda MNG Kargo ile gönderilerimizi kargolamaktayız. Yurtdışı satışmarımız için PTT Kargo ile çalışıyoruz. 250 TL altındaki siparişlerde sizin seçmiş olduğunuz bir kargo firması ile gönderim sağlayabiliriz.

Siparişimin hazırlanması neden 15 günü bulmaktadır?

Atölyemizden çıkan her ürün özenle hazırlanmakta, zımparalanmakta ve ardından boyanmaktadır. Özellikle boyaların ve ahşap koruyucuların kuruması için zamana ihtiyaç vardır. Bu yüzden 15 iş günü içerisinde tasarımları özenle kullanıma hazır hale getirmeye çalışıyoruz. 

Kargo ücreti ne kadar?

Türkiye içi gönderilerde 250 TL ve üzeri siparişleriniz için kargo ücretsizdir. Seçili tasarımlarımızı yurtdışına da gönderiyoruz. Lütfen Etsy sayfamıza göz atınız. Bu konu hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.