İade Koşulları

Satın almış olduğum tasarım eksik, hasarlı ya da yanlış geldiğinde ne yapmalıyım?

Böyle bir durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip tasarımı teslim almamalısınız. Daha sonrasında bizleri telefonla arayarak veya destek@kadirinatolyesi.com adresimize e-posta göndererek bilgilendiriniz. Siparişiniz en kısa zamanda telafi edilecektir ve tüm kargo masrafları Kadir'in Atölyesi tarafından karşılanacaktır.

Satın almış olduğum tasarımı iade edebilir miyim?

Satın aldığınız tasarımı, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Tasarım ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. İade formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş tasarımlar kabul edilmez. (Eğer tasarımın faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Tasarım Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, "iade faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.)


İade kargonuz Kadir'in Atölyesi'ne ulaştıktan sonra size bir bilgilendirme e-postası gönderilir. Tasarım kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır. (Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir.)


İade edilecek tasarımın alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir. Kadir'in Atölyesi'nden kaynaklanan bir problem olması durumunda, kargo bedeli bize  aittir.

Değişim Koşulları

Satın almış olduğum bir tasarımı değiştirebilir miyim?

Satın aldığınız tasarımı, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz.

Tasarım ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. Değişim  formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş tasarımlar kabul edilmez. Kargonuz bize ulaşıp, tasarımın kontrolü tamamlandıktan sonra değiştirmek istediğiniz tasarım yeniden hazırlanır ve 15 iş günü içerisinde sizlere kargolanır.

Değişim yapılacak tasarımın alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir.