BİZ KİMİZ

Kadir'in Atölyesi ahşap ürünlerin evlerde kullanılabilecek etnik ve modern tarzda mobilyalara dönüştürüldüğü bir tasarım atölyesidir.

Atölyemizde Finlandiya'da yıllar önce başlayan "kierrättää" akımını destekleyen tasarımlar üretilmektedir.

Kierrättää, çevirildiğinde geri dönüşüm anlamına gelmektedir. Fin evlerinde sıkça rastlayabileceğimiz meyve kasası ve palet tarzındaki ürünlerden mobilyalar üretilmesiyle evlerde doğaya verilen önem vurgulanır, ayrıca modern olduğu kadar minimalist bir tarz oluşturur.

NELER YAPARIZ

Ağaca duyduğumuz aşkı ellerimizle şekillendirmeye başlayalı çok olmamasına rağmen yaptıklarımızla boyumuzu bayağı bir aştık Kadir'in Atölyesi var olduğu günden bu yana benimsediği değerlerden vazgeçmemiş, işini ‘aşkı’ için aşkla yapan, her ürünün yapım aşamasında el emeğinin göz ardı edilemeyeceği bir kuruluştur. Sanırım aile kuruluşu olmak da samimiyetimizin bir nişanesi. Atölyemizin Kütahya'nın Simav ilçesinde ve ormanın yanıbaşında olmasından mıdır nedir her ağacın doğaya hitabını çok iyi bilir ve evinize en iyi şekilde yakıştırmaya çalışırız.

İşte tam da bu aşamada ürünün orjinalliğini bozmadan sloganımızda da oldugu gibi ‘Doğaya geri dönüş başlasın’ dedik ve sizinde siteyi gezerken evinizde hayal edeceğiniz birbirinden güzel ürünler üretmeye başladık. Doğaya olan saygımızdan dolayı sadeliği hiç bozmadan evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz yeri geldiğinde size yaşam alanı sunan ürünleri görmek için arkanıza yaslanın ve doğanın keyfini çıkarın.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Hürriyet Mh. Sanayi Sitesi, No.87, Beyce Kasabası, Simav, Kütahya

(+90) 850 346 81 51

destek@kadirinatolyesi.com

FOLLOW US @ INSTAGRAM