Oct 08, 2016

"Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?" sorusuna cevabımız her zaman ikisi de oldu. Bir sene boyunca Finlandiya'yı adım adım gezdik ve kuzeyin yaşam tarzını inceledik. Sonra 2 sene boyunca durmadan okuduk ve araştırdık. Yaklaşık bir senedir de kendi hayallerimizi sizinle paylaşıyoruz ve şimdi size güzel bir haber daha vermek üzere bu yazıyı hazırladık.

 

Artık tasarımlarımızı Türkiye'nin en büyük online alışveriş sitesi Hepsiburada.com adresinde bulabileceksiniz.

 

Hepsiburada.com Mağaza Linkimiz: 

http://www.hepsiburada.com/magaza/kadirin-atolyesi

Kadir'İn Atölyesi Hepsiburada.com

1998 yılından bu yana gelen uzun hikayelerini kısaca şu şekilde anlatmışlar;

 

"1998 yılından beri Türkiye’de online alışverişin en güçlü ismiyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik! 30 kategoride 2 milyon ürün çeşitliliğimizle e-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

Yıllar içinde pek çok ödüle layık görüldük. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret Sitesi seçildik. 

Bugün Türkiye’de online alışverişin lideri olarak; 10 milyon üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak için çalışıyoruz. Büyümeye ve e-ticareti büyütmeye devam ediyoruz.

Her zaman bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, iyi alışverişler dileriz."

 

Şimdi bizler de bu ailenin bir üyesiyiz. Bizler Hepsiburada.com adresinde de bulabilirsiniz. Böyle güzel haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Güzel bir haftasonu dileğiyle,

Sefa

 

Yorum Yazabilirsiniz

Tüm blog yorumlarını yayınlamadan önce bi okuyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.